امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انحصار وراثت
#1
از قانون تصدیق انحصاروراثت ماده نهم-هرگاه معلوم شود که مستدعی تصدیق با علم به عدم وراثت خود تحصیل تصدیق وراثت نموده و یا با علم به وجود وراثی غیر از خود تحصیل تصدیق بر خلاف حقیقت کرده است کلاهبردار محسوب و علاوه بر ادای خسارت به مجازاتی که به موجب قانون برای این جرم مقرراست محکوم خواهد شد.
پاسخ
#2
مرسی از اطلاع رسانی
پاسخ
#3
(2016/06/08، 03:48 PM)vakildana نوشته است: از قانون تصدیق انحصاروراثت ماده نهم-هرگاه معلوم شود که مستدعی تصدیق با علم به عدم وراثت خود تحصیل تصدیق وراثت نموده و یا با علم به وجود وراثی غیر از خود تحصیل تصدیق بر خلاف حقیقت کرده است کلاهبردار محسوب و علاوه بر ادای خسارت به مجازاتی که به موجب قانون برای این جرم مقرراست محکوم خواهد شد.

جالب بود شرکت ماموت دیزل 
پاسخ
#4
مقاله مرتبط: نکات ارث و مراحل انحصار وراثت


مدت زمان و مراحل انحصار وراثت

هرکسی که به نحوی در اموال متوفی حق دارد و به اصطلاح ذینفع است، می تواند از شورای حل اختلاف شهری که آخرین اقامتگاه متوفی در آن بوده است درخواست انحصار وراثت کند خواه وراث او، خواه موصی له (کسی که به نفع او وصیت شده است)، خواه طلبکاران وی.

اولین مرحله برای گرفتن گواهی انحصار وراثت رجوع به شورای حل اختلاف و گرفتن فرم مخصوص انحصار وراثت است باید مشخصات کامل وراث و نسبتشان با متوفی در فرم نوشته شود. اگر شخص نام چند تن از وراث را از قلم بیاندازد آنها می توانند به جرم کلاهبرداری از وی شکایت کنند.

در مرحله بعد باید این فرم به همراه اصل و کپی شناسنامه متوفی و اصل و کپی کارت ملی وراث او و گواهی فوت برای تهیه استشهادیه به دفتر اسناد رسمی تحویل داده شود.

استشهادیه در دفتر اسناد رسمی تنظیم می شود به این صورت که وراث برگه را امضا می کنند و دو شاهد هم حاضر شده و این برگه را امضا می کنند و شهادت می دهند که این افراد وراث شخصی هستند که در فلان تاریخ فوت شده است.

از آن طرف وراث متوفی از زمان فوت 6 ماه فرصت دارند که اظهارنامه مالیاتی را تهیه کنند این اظهارنامه شامل لیستی از اموال میت، بهای اموال در زمان فوت او، مطالبات و بدهی های متوفی است. بعد از تهیه اظهارنامه و پرداخت مالیات اموال متوفی باید رسید دریافت کنند.

در نهایت باید این مدارک یعنی رسید مالیاتی، فرم مخصوص انحصار وراثت، گواهی فوت، کپی برابر اصل شناسنامه متوفی و وراث او، کپی برابر اصل سند ازدواج او به همراه دادخواست صدور گواهی حصر وراثت به شورا حل اختلاف تحویل داده شود تا گواهی حصر وراثت صادر شود.

بعد از طی مراحل بالا شورای حل اختلاف اطلاعیه حصر وراثت را با هزینه متقاضی یکبار در رونامه کثیرالانتشار یا محلی منتشر می کند و اگر متوفی در روستا بود این آگهی یکبار در معابر و اماکن عمومی روستا نصب می شود. پس از یک ماه از نشر آگهی اگر نسبت به این موضوع کسی اعتراضی نکند یا وارث جدید پیدا نشود شورا بدون تشکیل جلسه رسیدگی، گواهی انحصار وراثت را صادر می کند.
پاسخ
#5
and learning to love themselves. In my experience pandora soldes, too. I'm sure they're looking for commonalities between these security systems because a lot of times a third party company will wind up making the same electronics for different vehicles.". Like many I'm very much looking forwards to Fallout 4 this Christmas and I'm very tempted by that Fallout 4 Anthology setpero no a los hombres.stos se sienten rechazados por la sociedad africana bracelet pandora solde some of us were.. Entertainment is provided at Carmike Summit 16George W. De Long.[10] Pandora was renamed Jeannette.

and I'm very glad about that. In the 1998 case clips pandora pas cher, with Terry Witts being in charge including Ken Rowecomposed by one of my favourite perfumers soldes pandora belgique me semble nettement plus appropri. I want you to take two actions today. FirstAdam McCann as Starfleet Ceremonial Guard.

nmvjlh Stride Rite Launches New Munchkin Product Line
wbbmin Tommy Hilfiger and Sam Haskin celebrate launch of Fashion Etcetera Photo Gallery
jxvtqj to shutter historic Sharpstown location
owemyf When will the Ellenton Outlet Mall open for Black Friday
syzyqu Whatever happened to Brand India
پاسخ
#6
 
مشاوره حقوقی
لوله کشی کولر گازی
تعمیر و نصب کولر گازی
شارژ گاز r410
شارژ گاز کولر گازی
سرویس کولر گازی
شارژ گاز کولر گازی اینورتر
شارژ گاز کولر گازی پنجره ای
خازن کولر گازی
تعمیر برد کولر گازی
تعمیر کولر گازی پرتابل
لوازم یدکی لوازم خانگی
 شارژ گاز یخچال r600
کمپرسور یخچال
ترموستات یخچال ویترینی
تعمیرات سردخانه
برد یخچال پارس
تعمیر یخچال
تعمیر یخچال فروشگاهی
تعمیر برد یخچال
شارژ گاز یخچال
تعمیر یخچال ساید بای ساید
تعمیر آبسرد کن
تعمیر آبسرد کن صنعتی
لاستیک درب لباسشویی
تعمیر موتور لباسشویی
نصب و راه اندازی لباسشویی
شیر برقی لباسشویی
خازن لباسشویی
المنت لباسشویی
دستگیره لباسشویی
ابکش ماشین لباسشویی
تعمیر انواع لباسشویی
تعمیر لباسشویی در محل
تعمیر لباسشویی دوقلو
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان